8 Temmuz 2012 Pazar

İstanbula yakın tatil yerleri

Bütün bir yıl çalışmanın ardından tatil planları yapıp tatile gitmek herkesin hakkı. Ucuz ve kaliteli tatil için doğru araştırma yapıp en iyisini bulmak mümkün. İnternette gezinirken tatil firmalarının müşterileri için hazırlamış oldukları tatil paketlerini inceleyebilirsiniz. En iyi en ucuz tatil yerlei için internetten ön araştırma yapıp rezervasyon yaptırmanız mümkün. İstanbul'a yakın ve ucuz tatil yerlerini sizler için araştırdım. Umarım sizler için tatil planınız konusunda bir fikir oluşturur.

AĞVA
İstanbul’a arabayla 1.5 saat, otobüsle ise 2.5 saat mesafede bulunan, bir yanında Yeşilçay diğer yanın da ise Göksu deresinin bulunduğu, yeşilin bin bir tonunu barındıran, Karadeniz’e bakan altın sarısı kumsalı olan şirin bir ilçe.

POLENEZKÖY
İstanbul’dan arabayla yarım saat, otobüsle ise 1 saat mesafede yer alan, vakti zamanında Polonyalılar tarafından kurulan bu kasaba, şehrin gürültüsünden kaçıp rahat bir nefes almak ve kendini doğanın kollarına bırakmak isteyenler için en doğru adres.


KERPE
Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe İstanbul’dan arabayla sadece 1.5 saat ve otobüsle ise 2.5 saatlik bir mesafede bulunuyor. Kerpe doğallığını kaybetmemiş ormanları ile, uzun ve geniş kumsalları ve sakinliğiyle tatil yapmak isteyenler için iyi bir tercih.


İĞNEADA
İstanbul’dan özel araçla 2.5 saat otobüs ile ise 3.5 saat mesafede yer alan İğneada, geniş kumsalı, koruma altındaki yedi gölü, zengin doğası oksijen çadırından farksız havası ve bünyesinde sakladığı sürprizlerle tatil için çok ama çok cazip…


KİLYOS
Trafik kargaşasından uzak ve sakin bir ortamda deniz ve doğa içinde hafta sonu tatili ve dinlencesi yaşamak istiyorsanız, İstanbul’un Sarıyer ilçesinin bu güzel beldesi Kilyos'u ziyaret edebilir, yaz aylarında plaj ve deniz keyfini sürebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder